HOIATUS GoodCrunchyFood OU müüb alkoholitooteid ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased. Kliendi vanust kontrollitakse alkoholitoodete üleandmisel kulleri poolt.

Toodete valimine 

 1. GoodCrunchyFood OU tooteid on võimalik osta liikudes lehele www.goodcrunchyfood.com. 
 2. Tooteid saab lisada ostukorvi nii nimekirja kui toodete detailvaates 
 3. Ostukorv asub menüüribal ja kuvab ka tellimuse kogumaksumust (koos transporditasu ja KM-iga). 
 4. Peale toodete valikut tuleb liikuda ostukorvi vaatele, klikkides ostukorvi lingile. 

Ostukorv 

 1. Ostukorvile on lisatud kaalupiirang 25kg ühe tellimuse kohta. Ostukorvi vaates on võimalus veel tellimust täpsustada muutes koguseid või eemaldades tooteid.
 2. Ostukorvi hinnale lisandub transporditasu 3.99€.
 3. Ostukorvi hinnale ei lisandu transporditasu, kui toodete kättesaamise viisiks on valitud „tulen ise järgi laopoodi“. 
 4. Pangalinki makseviisina kasutades sisaldub hinnas käibemaks. 

Tellimuse vormistamine 

 1. Tellimuse vormistamiseks on vaja vormi sisestada isiku andmed 
 2. Eraisik peab sisestama: Eesnimi, Perenimi, e-mail, kontakttelefon ja tarneaadressi 
 3. Ettevõttena tellides tuleb lisaks sisestada ka registreerimisnumbri, lisa kontakt telefoni ja vajadusel ka tarneaadressist erineva juriidilise aadressi. 

Toodete tarne ja selle tingimused 

 1. Tellimuse kättesaamiseks valib Ostja ostukorvis sobiva kohaletoimetamise viisi. Tellimusi toimetatakse kohale Eesti, Läti, Leedu ning Soome Vabariigi piires. Muu riikide puhul palume täpsustada info@goodcrunchyfood.com e-maili kaudu.
 2. Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ja kättetoimetamise viisist ning see arvutatakse ostukorvis. 
 3. Juhul kui kaubale on võimalik järgi tulla kauplusesse ja Ostja valib kauba kättesaamiseks nimetatud viisi, ei lisandu kauba hinnale kättetoimetamise tasu.
 1. Tellimuse ettevalmistamise aeg pakiautomaati ja kulleriga tellides on kuni 7 tööpäeva, mille järel antakse pakk üle pakivedajale.
 2. Tellimuse ettevalmistamise aeg, tellimusele ise järgi minnes valitud laopoodi on kuni 3 tööpäeva.  Paki valmisolekul tuleb vastav teavitus tellijale.
 3. NB! tellimuste ettevalmistamise aeg võib pikeneda, kui tellimuse ettevalmistamise aeg satub riigipühale. Kui riigipüha satub tööpäevale, nihkub maksimum ettevalmistusaeg võrdselt riigipühale langevate päevade arvu võrra edasi. 

Tellimuse eest tasumine 

 1. Eraisikul ja juriidilisel isikul on maksevõimalusteks pangalink (Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank)
 2. Tellimuse eest saab tasuda ainult eurodes. 
 3. Tellimuse kinnituseks saabub sisestatud e-posti aadressile e-kiri vastava sisuga 

Klientide isikut tõendavate dokumentide kontrollimine

GoodCrunchyFood OU võib nõuda klientidelt isikut tõendava dokumendi esitamist, et kontrollida, kas klient on vähemalt 18 (kaheksateist) aastat vana. Neid isikuandmeid küsitakse Eesti Vabariigi seaduste alusel, mis keelavad alkohoolsete jookide müümise alla 18-aastastele isikutele. Neid andmeid GoodCrunchyFood OU ei kogu